Дали Трамп е заболен од корона (видео и натални карти)? Прашање е кој се ќе наседне, медиумите го голтнаа ова „бонбонче“!… ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички

Дали Трамп е заболен од корона (видео и натални карти)? Прашање е кој се ќе наседне, медиумите го голтнаа ова „бонбонче“!… ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички Внимателно го следев ТВ дуелот помеѓу председателот на САД Доналд Трамп и неговиот против кандидат за претседател на САД

повеќе »»

Брус ли главен е во претседателските избори во САД, по Трамп го накуитира и Обама (видео). Наскоро се очекува Бајден и Клинтон да се појават во рингот. Со Путин ќе биде финална борбата…. ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички

Брус ли главен е во претседателските избори во САД, по Трамп го накуитира и Обама (видео). Наскоро се очекува Бајден и Клинтон да се појават во рингот. Со Путин ќе биде финална борбата…. ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички Вчера се слушнав со една пријателка, која

повеќе »»

Тажна вест од зевзекманија (видео): Мицковски ќе ја одложи прославата на 23 октомври, денот на ВМРО ДПМНЕ, поради корона вирусот…. ХОРОСКОПОТ КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички

Тажна вест од зевзекманија (видео): Мицковски ќе ја одложи прославата на 23 октомври, денот на ВМРО ДПМНЕ, поради корона вирусот…. ХОРОСКОПОТ КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички Драги пријатели, ВИ предлагам да ја погледнете најновата емисија на „Зезвекманија“.         Во емисијата е се поштедени ниту една партија,

повеќе »»

Брус ли кој Доналд Трамп го накутира (видео)? Си Џи Пинг да ли одел на часови кај Брус Ли? ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува Илија Бошков – Крајнички

Брус ли кој Доналд Трамп го накутира (видео)? Си Џи Пинг да ли одел на часови кај Брус Ли? ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува Илија Бошков – Крајнички Вечерва чепкајќи по јутот налетав на видео кое ви го постирам, борба на Брус Ли со Доналд Трамп, во К1, значи

повеќе »»

Докторот Алек Раковиќ ги потврди моите анализи! Јасно укажав дека не постои понадемија на корона вирус, дека се работи за почеток на третта светска војна со боен отров. Но дали истата ќе запре по изботите во САД! ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички

Докторот Алек Раковиќ ги потврди моите анализи! Јасно укажав дека не постои понадемија на корона вирус, дека се работи за почеток на третта светска војна со боен отров. Но дали истата ќе запре по изботите во САД! ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички Доктор Алек Раквиќ

повеќе »»

Навални ги потврди моите анализи: Хипогликемијата (паѓање на шеќерот) е причина за неговата кома, а не труењето…. ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички

Навални ги потврди моите анализи: Хипогликемијата (паѓање на шеќерот) е причина за неговата кома, а не труењето…. ХОРОСКОП КРАЈНИЧКИ Пишува: Илија Бошков – Крајнички Во мојот текст на мојота веб страница http://horoskop-krajnicki.mk/?p=7709 јасно укажав дека Навални не отруен е дека причината е диебетисот.            Јасно кажав дека

повеќе »»